História podniku Saloon HDB započala v roku 1995 prestavbou haly, ktorá kedysi slúžila aj ako sklad kameňa. Prvotný zámer bol vybudovať klubovňu pre motorkársky klub Freedom Hunters.

Na slávnostné otvorenie v marci 1996 však došlo okrem motorkárov aj také množstvo priateľov a fanúšikov dvoch kolies, že hneď bolo jasné, že verejnosť vylúčiť nebude možné a tak vznikol podnik preslávený svojím nočným životom, vyhlásenými akciami a neopako- vateľnou zábavou, hlavne počas víkendov.

Počas svojej, vyše 25 ročnej histórie, prešiel podnik viacerými zmenami, ale dnes ste súčasťou jeho najvýraznejšej premeny, čím sa v roku 2018 stal pre prestavbu podniku prelomový.

Neopísateľné čaro má však aj jeho reštauračný denný život, kde aj pracovný obed je vždy príjemnou záležitosťou a večera s rodinou alebo priateľmi radostným zážitkom.

Vraví sa, že láska prechádza žalúdkom. My veríme, že po prvom rande si reštauráciu Saloon HDB zamilujete. Okrem profesionálne vyškoleného personálu sa tu môžete tešiť na široký výber špecialít jedál a nápojov, ale aj pestrého obedového business menu. Na kvalitu jedla kladieme veľké nároky a ku každej objednávke sa pristupuje s maximálnou pozornosťou a starostlivosťou.

Ak máte chuť spoznať život okolo značky Harley-Davidson aj inak, ako cez žalúdok reštaurá- cie Saloon HDB, navštívte vo vedľajšej budove našu predajňu motocyklov tejto slávnej značky, ktorá je otvorená od marca 2011 a prezrite si aj motocyklové, športové a módne oblečenie, ktoré tak neodmysliteľne spoluvytvára preslávený životný štýl Harley-Davidson.